מכשירי CPAP אוטומטיים

המוצרים תוצרת חברת SEFAM הצרפתית

אם אתם או בן זוגכם חווים הפרעות שינה, כלומר נוחרים חזק בלילה, מתעוררים פעמים רבות בתחושה שאין לכם אוויר, ומתקשים להתרכז או להישאר ערים במהלך היום, הגעתם לאתר הנכון!

ברוכים הבאים לאתר הבית של Dan CPAP
החברה המובילה והמתמחה בטיפול בנחירות והפסקות נשימה בשינה. חברתנו מייבאת ומשווקת בבלעדיות מגוון מכשירי סיפאפ/ ביפאפ מתוצרת SEFAM המיוצרים בצרפת. חברת SEFAM הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בעולם בתחום טיפול ומניעת הפסקות נשימה בשינה הגורמים להפרעות שינה.

אנו מציעים מגוון מכשירי סיפאפ (CPAP)/ ביפאפ (BPAP), מסיכות, מחוללי חמצן, כלי ניטור ואביזרים נלווים. כמו כן תמיכה, תיקון ואספקת חלפים, לכל סוגי מכשירי הסיפאפ הקיימים בשוק, פענוח ופריקת נתונים ממכשיר הסיפאפ.


טיפול בנחירות ודום נשימה בשינה

אז איך בכלל מגלים דום נשימה? מה עושים כשהנחירות כבר בלתי נסבלות? נחירות הולכות לא פעם ביחד עם דום נשימה (למרות שלפעמים הן סתם נחירות) והן יכולות להיות תמרור אזהרה לבעיות בריאותיות נוספות כמו ייתר לחץ דם ואף עלייה בסיכון לשבץ מוחי. 

1.


אבחון בדיקות שינה פרטיות

אז איך יודעים אם הבעיה היא תסמונת דום נשימה בכדי שניתן יהיה לטפל בה? צריך לעשות בדיקת שינה כשהאופציה הראשונה היא לעשות את זה במעבדת שינה. אבל בשביל לעבור בדיקת שינה במעבדה צריך להגיע אליה, להעביר בה לילה מה שלא נוח ונעים לכולם. 

2.

אז למה דווקא אנחנו?

תהליך הליווי מלא וכולל ייעוץ והתאמה אישית

לנו מחויבות בלעדית לתו-תקן ולחזון SEFAM

בלוג


דן בר-אור מדבר על 
התאמת מכשירי הCPAP

שירות בדיקת שינה
בבית הלקוח

תפעול שוטף ומתן
מכשיר חלופי

 
 

צור קשר

03-678-26-86

052-2828484

mobile, mobile, phone, handheld
phone3, phone, contact, telephone, support, call

dancpap@gmail.com

כתובת: הכבאים 11, רמת גן

location3, location, map, marker, pin
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

לפרטים מלאו את הטופס 
ואנו נחזור אליכם